ODBORNÉ KOSMETICKÉ

SLUŽBY

ELEKTRONICKÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

je velmi účinné a šetrné. Nezanechává na pleti žádné pohmožděniny a nežádoucí červené skvrnky a zároveň nedochází (jako při jiných metodách - např.napařování aj.) k rozšíření pórů. A co to je elektronické čištění? Prostřednictvím přesně spolu sladěných intenzit proudových křivek a frekvencí je umožněna dokonalá optimalizace látkové výměny buněk a jsou odstraňovány škodlivé látky. Proto je tato metoda tak úspěšná převážně u akné, kdy lze dosáhnout rychlejšího úspěchu.

 

 

 

Elektronická  a manuální obličejová lymfodrenáž

Provádíme při městnání lymfy, kdy jsou odváděny škodlivé látky a tím se zlepšuje stav pleti (např. u akné, otoků víček a obličeje atd.). Předpokladem smysluplného a bezpečného provádění této metody je dokonalá znalost anatomie a funkce lymfatického systému, zejména stavby lymfatických cév a průběhu lymfatického řečiště.

 

 

MYOLIFTING - Regenerace a zpevňování
obličejového svalstva a tkání

Kůže, svaly a tkáně jsou ošetřovány a zpevňovány slabým proudem a tím jsou aktivovány k tomu, aby se zvýšila jejich ochrana před škodlivými vlivy životního prostředí a přirozeným procesem stárnutí. Úspěch je zpravidla zřetelný a hlavně pociťovaný již po prvním ošetření, a to je vhodné opakovat každý měsíc.

 

Manuální lifting obličeje

Jemná, šetrná, ale zároveň uznávaná metoda lékařů z plastické chirurgie pro velmi efektní a regenerační techniku. Dochází k regeneraci, zlepšení metabolismu a zpevnění obličejových svalů. Liftingová masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje a působí tak na příčinu vrásek, přispívá k lepšímu vyživování pokožky i svalů.

 

 

Iontoforéza

Představujeme vám metodu, kterou se prostřednictvím galvanického proudu dostávají účinné látky iontoforézního preparátu hlouběji do kůže, než by bylo možné při pouhém vmasírování Tímto způsobem může pokožka získávat výživné látky snadněji a udrží si je delší dobu.

 

MESOSYSTEM – Chemické ošetření (peeling)

• MC CM Medical Cosmetics

Inovační řešení s mimořádnými výsledky. Ošetření je určeno pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, ošetření a léčbu akné, pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky.

 

MESO ANTIAGING - pro omlazení a fotoomlazení,
MESO LIFTING – pro hydrataci a výrazné zpevnění pleti, posiluje dermis a epidermis. Stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu. MESO WHITENING – pro zesvětlení pleti s pigmentací. Další jednosložkové i kombinované chemické peelingy přinášejí účinná řešení závažných kosmetických defektů.

 

Ruční masáž obličeje a dekoltu

Především vhodná pro zrychlení krevní cirkulace, zároveň zlepšuje tonus (vypnutí) kůže, podkoží a svalů. Vhodná pro relaxaci zákaznice.

 

 

Masky

Bez ošetření maskou by neměla odcházet z kosmetického studia žádná zákaznice. Je to nejen "tečka" po ošetření pleti, ale i nezbytná součást. Chrání pleť před znečištěním,vyživuje jí a u speciálních liftových "odlitkových" nebo thermomasek dodá pleti i konečný a viditelný efekt.

 

 

Peeling

je odstraňování odumřelých buněk z povrchu pokožky několika způsoby a s různou účinností. Peeling volíme podle typu pleti: enzymatický, AHA kyseliny, přístrojové brusné kotouče atd.

 

 

Depilace

v obličejových partiích pomocí teplé pryskyřice. Při opakované aplikaci se omezuje růst chloupků.

 

 

Barvení řas a obočí

Používáme hypoalergení barvy s regenerací, které umožňují i častější barvení bez dráždění očí a poškození řas.

 

 

Úprava a tvarování obočí

podle typu obličeje a módních trendů.

 

 

 

Poradenská služba

Poradíme vám jak o pleť pečovat, jaký typ pleti máte a jakou kosmetiku zvolit. Tuto službu provádíme pro naše zákaznice zdarma.

 

Péče o tělo a svaly

je důležitou součástí kompletní kosmetické péče, a proto vám nabízíme ještě jednu službu:

REIZSTRÖM - přístroj na zeštíhlení postavy a zpevnění svalů pomocí dráždivých proudů. Kúra se skládá z 10ti návštěv po 45ti minutách, a to 3krát v týdnu.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

T: 604 450 864 | E: info@studiook.cz

CENÍK PDF

SITEMAP

grafika VAGG.cz